Kariera

Kariera z klasą w pewnym mieście

final_wpis

Już w najbliższą środę 23 listopada na blogu „Sukces z klasą” rusza nowy cykl pt. „Kariera z klasą w pewnym mieście”, gdzie w każdym odcinku będziecie mieli okazję poznać dwóch bohaterów: wyjątkową osobę oraz miasto, które wybrała na budowę swojej kariery. Będę opisywać osoby pochodzące zarówno z Polski jak i z innych krajów, które wyjechały z miasta rodzinnego i znalazły się zagranicą, aby zacząć wszystko od początku na nowym gruncie, ale  z sukcesem. W ramach tego cyklu będziemy odwiedzać zarówno wielkie metropolie na końcu świata jak i małe miasteczka za sąsiednią granicą. Odcinki będą miały regularny charakter, ale będą się przeplatały z tradycyjnymi wpisami blogowymi.

Każdy odcinek to inna osoba i inne miasto, posty będą miały postać autorskich wpisów oraz wywiadów a dowiecie się z nich m.in.: Czym zajmują bohaterowie? Jak wygląda szukanie pracy lub zakładanie firmy w kraju/mieście, w którym się osiedlili?  Z jakimi wyzwaniami przyszło im się zmierzyć  w osiągnięciu sukcesu? Wreszcie, dlaczego wybrali TO a nie inne miasto? Co ono ma do zaoferowania, czego nie znaleźli w rodzinnym mieście? Za co je pokochali? Czy widzą w nim jakieś wady? Jaką dadzą radę osobie, która planuje przeprowadzkę do tego miasta?

W pierwszym odcinku odwiedzimy Brukselę, gdzie przedstawię Wam Lindę Aziz, która pracuje w Parlamencie Europejskim i zawsze podkreśla, że ma pracę marzeń.

Mogę też zdradzić, że w kolejnych odcinkach tego cyklu odwiedzimy m. in. Singapur, Bielefeld, Berlin oraz Cardiff. Będzie się działo! Stay tuned!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *