Networking

Konferencja „Pulsu Biznesu” w Warszawie dla liderek

Początek tego tygodnia był dla mnie bardzo łaskawy, a nawet cudowny… W poniedziałek i wtorek (27 i 28 lutego) brałam udział w konferencji Pulsu Biznesu „Power to Women. Liderka w biznesie” w hotelu Westin Warsaw.

Choć moja sesja warsztatowa  „Networking z klasą, czyli etykieta biznesu w nawiązywaniu kontaktów” była dopiero we wtorek to za żadne skarby nie mogłam odpuścić wystąpienia otwierającego konferencję pani Joanny Przetakiewicz, właścicielki i dyrektor kreatywnej La Manii, pt.: „Kobiecość w świecie twardego biznesu. Jesteś wystarczająca silna – nie musisz nosić garnituru”.

Cóż, była to fantastyczna porcja wiedzy z pierwszej ręki od kobiety sukcesu. To co zapamiętam na zawsze z wykładu pani Joanny to jej myśl i opinię, że moda daje wspaniałą białą broń do ręki i razem z tym pewność siebie. Najgorsze co można zrobić w biznesie to przyjść na spotkanie niepewną siebie np. na spotkanie z klientem. Jeśli się wahasz to koniec. Wygląd to nasza zbroja.

We wtorek to ja spotkałam się z uczestniczkami i poprowadziłam moją sesję warsztatową, gdzie starałam się odpowiedzieć m.in. na pytania:

  • Czym jest networking a co jest jego parodią?
  • Jakich ludzi lubimy i dlaczego?
  • Jakie są kluczowe zasady nawiązywania relacji międzyludzkich i ich kontynuowania?
  • Czego możemy nauczyć się od mistrzów networkingu tj. Rosa Parks, Bill Clinton czy Keith Ferrazzi?
  • Co należy do najważniejszych reguł etykiety biznesu w chwili, gdy poznajesz nową osobę?
  • Jakie są tajniki poprawnego zachowania podczas powitania, przedstawiania się, wręczania wizytówki i small – talk`u?

Zaraz po mnie swoją sesję warsztatową prowadziła Patrycja Kosiarkiewicz, której piosenkę „Jak ja wierzę” bardzo lubię. Z racji, że jest ona też coachem to prowadziła zajęcia dla uczestniczek „Powrót do wewnętrznej pasji”.

Patrycja Kosiarkiewicz

 

Wtorkową wisienką na torcie był wywiad dla audycji „Dajesz radę” Czwórki Polskiego Radia, której możecie posłuchać już w najbliższy poniedziałek od 14:00.

wywiad dla radiowej Czwórki

 

Przed hotelem Westin Warsaw…

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.