Kariera

Kariera z klasą w pewnym mieście

final_wpis

Już w najbliższą środę 23 listopada na blogu „Sukces z klasą” rusza nowy cykl pt. „Kariera z klasą w pewnym mieście”, gdzie w każdym odcinku będziecie mieli okazję poznać dwóch bohaterów: wyjątkową osobę oraz miasto, które wybrała na budowę swojej kariery. Będę opisywać osoby pochodzące zarówno z Polski jak i z innych krajów, które wyjechały z miasta rodzinnego i znalazły się zagranicą, aby zacząć wszystko od początku na nowym gruncie, ale  z sukcesem. W ramach tego cyklu będziemy odwiedzać zarówno wielkie metropolie na końcu świata jak i małe miasteczka za sąsiednią granicą. Odcinki będą miały regularny charakter, ale będą się przeplatały z tradycyjnymi wpisami blogowymi.

Każdy odcinek to inna osoba i inne miasto, posty będą miały postać autorskich wpisów oraz wywiadów a dowiecie się z nich m.in.: Czym zajmują bohaterowie? Jak wygląda szukanie pracy lub zakładanie firmy w kraju/mieście, w którym się osiedlili?  Z jakimi wyzwaniami przyszło im się zmierzyć  w osiągnięciu sukcesu? Wreszcie, dlaczego wybrali TO a nie inne miasto? Co ono ma do zaoferowania, czego nie znaleźli w rodzinnym mieście? Za co je pokochali? Czy widzą w nim jakieś wady? Jaką dadzą radę osobie, która planuje przeprowadzkę do tego miasta?

W pierwszym odcinku odwiedzimy Brukselę, gdzie przedstawię Wam Lindę Aziz, która pracuje w Parlamencie Europejskim i zawsze podkreśla, że ma pracę marzeń.

Mogę też zdradzić, że w kolejnych odcinkach tego cyklu odwiedzimy m. in. Singapur, Bielefeld, Berlin oraz Cardiff. Będzie się działo! Stay tuned!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.